2024. október 22. (kedd) - Előd napja van.

HABIDISZ Közgyűlés

Szeptember 26-án megrendezésre került a Hajdú-Bihar vármegyei Diákönkormányzatok Szövetségének is a Tanévnyitó Közgyűlése.

A Debrecenben megrendezett eseményen összesen 22 iskola képviseltette magát. A résztvevők a vármegyei diákönkormányzat és egyesületünk programjainak és pályázati ajánlóinak megismerése után több civil szervezettel és fiatalok számára érdekes lehetőségekkel ismerkedhettek meg.

Az eseményen előadott a Milestone Intézet, a Terre des hommes Alapítvány, valamint hallhattak a Youth Impact és a NIT PRIME projektekről. Krizsó Réka (korábbi dökösünk) pedig bemutatta a "Nyugat és Kelet jógyakorlatai a Z generáció szemével" című projektet is.

A közgyűlésen egy új vezetőségi tagot is megválasztottak, név szerint Koszta Brigittát, aki az Abigél Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Művészeti Szakgimnázium, Gimnázium, Kollégium, Technikum és Szakképző Iskola tanulója. Briginek ezúton is gratulálunk a HABIDISZ külkapcsolati koordinátora pozíciójához!

Köszönjük mindenkinek a részvételt!